עוברים לדירה בהשכרה

עוברים לדירה בהשכרהבסיטואציה שבה אנו נמצאים היום קשה מאוד לזוגות צעירים וגם לזוגות מבוגרים יותר עם ילדים ומשפחה לעשות את הצעד הזה ולרכוש דירה שתהיה שלהם. הדירות יקרות, משכנתא לא כולם יכולים לקבל ולפעמים אפילו הלוואה לכל מטרה לא כל בנק רוצה לתת.
לכן הם פונים לאופציה הזולה יותר והנוחה יותר שאותה הם כן יכולים להרשות לעצמם – השכרת דירה. רבים נוטים לחשוב שלהשכיר או לקנות דירה זה אותו הדבר אך זה לא נכון

יש אלמנטים שונים שיש לקחת בחשבון בעת השכרת דירה ומנגד בעת קניית דירה.
כאשר עוברים דירה, אם הדירה החדשה לא יכולים לקבל אותה מידי, יש תמיד אופציה של חיפוש מחסנים להשכרה במרכז לתקופה שאנו חייבים עד שהדירה החדשה מתפנה.
לפני ששוכרים דירה חייבים לדעת מספר מבחינה כלכלית: לזכור שמדובר בתשלום חודשי ולכן תבררו עם המשכירים שלכם את גובה התשלום ולאחר מכן עם הבנק שלכם האם אתם מסוגלים לעמוד בתשלום כזה על בסיס חודשי. בנוסף תבררו עם המשכירים שלכם את גובה התשלום עבור ארנונה ומיסים אחרים שגם אותם יש לקחת בחשבון בתשלום החודשי או הדו חודשי.

הובלה או אריזת דירה זהו השלב שבדרך כלל עושים בסוף אך במצב שאתם עוברים לשכירות אתם צריכים להתחיל לחשוב עליו עוד לפני, הרי עדיף שלא תיקחו מוצרים רבים וחפצים רבים שלא יהיה לכם בהם שימוש בבית החדש – תזכרו זהו אינו הבית הקבוע שלכם ולכן ככל שתעמיסו דברים בבית כך אחר כך תצטרכו להוציא יותר דברים כאשר תשכירו דירה במקום אחר או תקנו דירה משלכם לכן בזמן שאתם משכירים שירותי אריזה תיידעו אותם שאתם עוברים למקום עבור שכירות והם גם יוכלו לייעץ לכם מה מיותר לקחת ומה רצוי לקחת.